KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16152090
nr 1615 2090
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Talare i månsken. Signerad, numrerad 19/90, daterad 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:12:44
18/4 13:25:35
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström